Casa En La Mejor Ubicacion! Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 700 m² Casa En La Mejor Ubicacion! Villa Mendoza ligt op sechts 5 minuten wandelafstand van University of Mendoza en is geschikt voor maximaal 8 gasten.
Bij de 4-slaapkamer villa verblijft u op 2 km afstand van Nationale Universiteit van Cuyo en op een korte afstand van de Plaza República de Chile. Het vakantiehuis bevindt zich ook op slechts 450 meter verwijderd van het Generaal San Martin park. De gesitueerde in Mendoza Casa En La Mejor Ubicacion! Villa is binnen het bereik van het Plaza Independencia gesitueerd.
In de villa kunt u genieten van het uitzicht over de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Casa En La Mejor Ubicacion! Villa heeft een eetgedeelte met een waterkoker, een koelkast en een oven. Arauco Cuisine ligt op een paar stappen verwijderd van de woning en verwent gasten met gerechten uit de Argentijnse keuken. Dankzij Palma Chilena bushalte, momenten van de 2-badkamer accommodatie, kunnen gasten gemakkelijk Mendoza verkennen.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Governor Francisco Gabrielli12 km
- Treinstations
- Busstation van Mendoza3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Open haard
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Casa En La Mejor Ubicacion! Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Casa En La Mejor Ubicacion! Villa zijn University of Mendoza (op sechts 5 minuten wandelafstand van de accommodatie) en het Generaal San Martin park, op 450 meter afstand. - ❓
Hoe ver is Governor Francisco Gabrielli van Casa En La Mejor Ubicacion! Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Governor Francisco Gabrielli en Casa En La Mejor Ubicacion! Villa. - ❓
Biedt Casa En La Mejor Ubicacion! Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa En La Mejor Ubicacion! Villa biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Casa En La Mejor Ubicacion! Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa En La Mejor Ubicacion! Villa is $145. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Biedt Casa En La Mejor Ubicacion! Villa een mooi uitzicht?
Gasten van Casa En La Mejor Ubicacion! Villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Mendoza zijn het Plaza Independencia en Nationale Universiteit van Cuyo, die respectievelijk op 1 en 2 km van dit vakantiehuis liggen. Daarnaast is de Plaza República de Chile (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.